Sajtómegjelenések
Iskolánk/Sajtómegjelenések

Fogyasztóbarát iskola
Iskolánk elnyerte a fogyasztóbarát iskola címet. Az elismerő oklevelet Dr. Keszthelyi Nikoletta fogyasztóvédelemért felelős helyettes államtitkár személyesen adta át az iskolának.

Vendégünk volt Dr. Zsigmond Barna Pál alporgármester úr is.

A képek megtekinthetőek itt.

Az eseményről cikket is olvashatnak itt.

Iskolánk az Újpest TV-ben

Iskolánk Read, Write and...Perform elnevezésű angol nyelvi versenye felkeltette az Újpesti Televízió érdeklődését is. Az alábbi linken megtekinthető a két győztes csapat felkészítő tanárával és az egyik versenyszervezővel készített interjú.
Az adás megtekinthető itt.

Rádióban az Ökoiskolánk!

November 16-án volt hallható a rádióban az a beszélgetés, amelyet a Karc FM készített iskolánkkal, mint ökoiskolával. A beszélgetésen részt vett: Nagy Noémi tanárnő, Magyarosi Katalin 10. C, Szekerka Laura 11. B, Neubrandt Gergely 11.B. A felvétel itt hallható a 33. perctől kezdődően.

Tévében a Berze!

Szeptember 19-én az M1 Iskolapad stábja felvételt készített a 9.a osztályban a pénzügyi és vállalkozói ismeretek oktatásáról. Az adást megnézheted itt.